25. 5. 2013

Barevné kontaktní čočky

Ahoj. Barevné kontaktní čočky zažily v blogosféře velký boom minulý měsíc. Proto jsem se rozhodla, že si také jedné objednat. Mám je ze stránky čočkovník.cz. Já mám oči, které se nikdy nerozhodly, jestli chtějí být zelené nebo hnědé a tak jsem si objednala hnědé čočky, protože takové oči jsem vždycky chtěla mít :). Nejdřív jsem teda uvažovala nad nějakým úletem, ale nakonec jsem si to rozmyslela, abych je aspoň někdy mohla nosit ven :).


Aplikace
Aplikace kontaktních čoček je podle mě důvod, proč lidé nenosí kontaktní čočky (ať už dioptrické nebo ne) a i důvod proč je lidé odsuzují aniž by je vyzkoušeli... A je ted tak strašná? No ta první jo, ale pokud jednou překonáte to, že pořád mrkáte, tak je to pak už jen a jen lepší :). A vyndavání? To je podle mě úplně v pohodě :)).

Příslušenství
Pokud se rozhodnete koupit si barevné kontaktní čočky a normálně čočky nenosíte, tak nezapomeňte na roztok a na pouzdro :)). Většinou dokonce k roztoku dostanete i pouzdro.
s čočkou

Celkový dojem
Jelikož já mám zeleno-hnědé oči a hnědé čočky, tak to vypadá velmi přirozeně a né všichni poznají rozdíl :). Ale nmám jak by třeba vypadali modré čočky, takže přirozenost záleží na barvě Vašich očí a čoček. Pokud nad tímto váháte tak rozhodně doporučuju kouknout se na tento e-shop a konkrétní druh čoček a zákaznice tam přidávají vlastní fotky, takže máte šanci vidět jak by to nakonec vypadalo. Já jsem se svými čočkami velice spokojená a mysím, že každý by měl čočky vyzkoušet alespoň jednou a pokud ne tak by je rozhodně neměl odsuzovat :). Myslím, že tyto čočky nejsou moje poslední! Další byrvu bych chtěla vyzkoušet zelenou, tak uvidíme :)).

Máte nějaké zkušenosti s kontaktníma čačkama a nebo nějaké chcete, případně k nim máte záporný postoj?? :D

4 komentáře:

 1. nemám zkušenosti a ani mě to nějak neláká :-D

  OdpovědětVymazat
 2. zkušenosti s čočkama nemám a vzhledem k tomu,že se mi mé hnědé oči celkem líbí,ani neplánuji zkoušet :-) Ikdyž mít na chvíli modré oči by byla asi zajímavá věc :-D

  OdpovědětVymazat
 3. Vůbec to není poznat, takže je to prima. Neláká mne to, protože jsem si s okem užila až až, takže se mi do něj nechce nic dávat. Těším se na zelené na tobě.

  OdpovědětVymazat
 4. Ahoj, vznikl nový projekt s cílem zmapovat všechny české a slovenské fashion blogy. Jestli máš minutku, stačí tam zapsat adresu a název blogu.
  Seznam českých a slovenských blogů
  Děkujeme za podporu

  OdpovědětVymazat

DĚKUJI VÁM ZA KAŽDÝ KOMENTÁŘ :)